Lancia / MOTOR - CAR Košice s.r.o.

zoznam kontaktov

Lancia
Dopravná 5
040 01 Košice


Predaj: +421 917 700 500
Servis:
 +421 917 700 500
Fax: +421 55 63 36 230
E-mail: kosice@motor-car.sk 
Web: www.motorcarke.sk

Otváracie hodiny

Predaj
Pondelok-piatok: 8:00-18:00
Sobota: 8:00-13:00
Nedeľa: zatvorene

Servis
Pondelok-piatok: 7:30-18:00
Sobota: 8:00-13:00
Nedeľa: zatvorene

Predaj jazdených vozidiel
Pondelok-piatok: 8:30-17:00
Sobota: po dohode
Nedeľa: po dohode


Miroslav Koncik

Miroslav Koncik

Vedúci popredajných služieb

Telefónne číslo: +421 917 700 500
Mobil: +421 918 500 230
E-mail: m.koncik@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Vladimir Netreba

Vladimír Netreba

Servisný poradca

Telefónne číslo: +421 917 700 500
Mobil: +421 918 424 326
E-mail: v.netreba@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Jan Olexa

Ján Olexa

Vedúci predaja náhradných dielov

Telefónne číslo: +421 917 700 500
Mobil: +421 918 424 298
E-mail: j.olexa@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Stefan Jaszai

Štefan Jászai

Predaj náhradných dielov

Telefónne číslo: +421 917 700 500
Mobil: +421 918 424 297
E-mail: s.jaszai@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Juraj Guman

Juraj Gumán

Poistné udalosti

Telefónne číslo: +421 917 700 500
Mobil: +421 918 424 224
E-mail: j.guman@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Gabriela Zarikova

Gabriela Záriková

Asistentka popredajných služieb a recepcia

Telefónne číslo: +421 917 700 500
Mobil: +421 918 424 239
E-mail: g.zarikova@motor-car.sk

> Napíšte mi

 







Odoslaním formuláru dávam súhlas na zasielanie pozvánok na predvádzacie jazdy, autosalóny a iné podobné podujatia. Zároveň mám záujem o získavanie informácií o novinkách zo sveta motorizmu a špeciálnych ponukách alebo zvýhodneniach, predstavenie nových modelov, zasielanie newsletterov a o marketingové aktivity pre klientov týkajúce sa predaja, popredajných a iných poskytovaných služieb. 1) 2)